Basen, co za pasja! Pomysły na prezenty do użycia po basenie

Jakieś urodziny na horyzoncie? Twój kuzyn będzie niedługo świętował i wyprawia ogromną imprezę?

Nie masz już pomysłów na prezent? Nie martw się, to normalne, w dzisiejszych czasach mamy wszystko, więc znalezienie czegoś, co naprawdę przyda się obdarowywanemu jest naprawdę trudne. Ale przeczytaj ten artykuł, a może trochę rozjaśni ci się w głowie.

Twój kuzyn to zapalony sportowiec i regularnie uczęszcza na basen w centrum miasta? Oto dwa prezenty, które nie zawiodą w tym przypadku. Jeśli jest doświadczonym atletą, te męskie klapki zostały zaprojektowane specjalnie dla niego, czyli dla osób, które spędzają dużo czasu na basenie oraz w jego okolicach. Są bardzo lekkie i posiadają masującą podeszwę oraz regulowany pasek. Oczywiście mają antypoślizgową powierzchnię, która eliminuje ryzyko poślizgnięcia się i wpadnięcia do basenu, a dzięki dziurkom nie zatrzymują wody. To świetny pomysł na prezent, jeśli chodzi o faceta, który jest dobrym pływakiem. Ich cena również zachęca, zwłaszcza, że mogą być noszone nie tylko na basenie, ale też nad morzem, na plaży.

Cena: 65 PLN

Jeśli wydaje ci się, że jeden prezent nie wystarczy, możesz dołączyć do niego jeszcze mały dodatek, taki jak tę antypoślizgową matę, którą może zabrać na basen. Umożliwi mu ona przebranie się bez zmoczenia stóp. Na spodzie maty znajduje się warstwa srebra – niedawno odkryto, że ma ono doskonałe działanie przeciwbakteryjne i dlatego jest używane w wielu produktach. Tak jak w tym przypadku, kiedy zapobiega kontaktowi z bakteriami i grzybami, które tak łatwo złapać na basenie.

Ta składana mata jest bardzo higieniczna, należy ją tylko zostawić do wywietrzenia, kiedy nie jest w użyciu. Wspaniały pomysł na prezent, prawda? A prawdopodobnie w ogóle o nim nie pomyślałeś, bo ludzie często dają ciągle te same rzeczy, nawet jeśli mają wątpliwości, czy to na pewno dobry podarunek.

Cena: 52 PLN

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *