Bzik na punkcie śniegu! Stylowe pomysły na prezent dla narciarzy

Zima nigdy nie jest zbyt chłodna dla miłośników sportów zimowych. Nie ma takiego śniegu, po którym prawdziwy snowboardzista nie “przejedzie”. Aby w pełni cieszyć się dniem spędzonym na stoku (lub poza nim) wyborne towarzystwo nie wystarczy. Potrzebna jest odpowiednia odzież. Kurtka YEBOW marki Quicksilver to idealny prezent dla Twojego mężczyzny, miłośnika snowboardu.

Została zaprojektowana zarówno dla snowboardzistów, jak i narciarzy. To idealny wybór dla tych, którzy szukają wygodnej, ciepłej, wodoodpornej i oddychającej kurtki. W skrócie, kurtki idealnej! Wyposażona jest w specjalne otwory wentylacyjne i nieprzepuszczalne szwy ulokowane w najbardziej krytycznych miejscach. Sprawdzi się w każdych warunkach pogodowych, utrzymuje ciało w cieple i suchości, chroniąc je przed wilgocią i wiatrem. Posiada 5 kieszeni na drobiazgi niezbędne podczas przyjemnego dnia w górach oraz specjalną kieszonkę na bilet, dzięki której Twój mężczyzna nie będzie musiał go za każdym razem wyciągać. Dostępna za jedyne 534,99 zł, jest po prostu… przecudowna!


A jeśli on dopiero zaczyna swoją przygodę ze snowboardem, na pewno przydadzą mu się spodnie 100 marki Wed’ze, zaprojektowane dla tych, którzy będą długo „przesiadywać” na śniegu. Idealne podczas pierwszych lekcji i zjazdów. Wykonane zostały z materiału z mocowaniem, które blokuje przepływ wody, a technologia „ciepłego siedziska” zapewnia dodatkową ochronę termiczną, utrzymując stałą temperaturę wewnątrz nawet podczas długiego siedzenia na śniegu. Regulowany pas gwarantuje maksymalny komfort. Materiał jest wytrzymały, a klasyczny model spodni zapewnia lepszą swobodę ruchów, nawet podczas noszenia spodenek ochronnych. Do tego cena jest naprawdę kusząca: 149,99 zł.

Uszczęśliwienie snowboardzisty jeszcze nigdy nie było tak łatwe!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *