Podstawowe wyposażenie dla miłośników basenu! Oto prezenty, które muszą mieć!

Lato wydaje się odległe, ale prawda jest taka, że czas leci szybciej, niż byś chciała i w mgnieniu oka będzie czerwiec. Twoja przyjaciółka zaczęła już pracować nad powrotem do formy w oczekiwaniu na tę piękną porę roku i zapisała się na basen. Czy jest lepsza okazja, żeby podarować jej sprzęt pływacki i pomóc w odzyskaniu sylwetki?

Te specjalne krótkie płetwy, które trafiły ostatnio do sprzedaży, są zaprojektowane specjalnie po to, żeby ćwiczyć dolną część ciała, a następnie pośladki, uda i nogi. Ich niewielki rozmiar, tak odmienny od klasycznych płetw o długich czubkach, pozwoli ci pływać szybciej i dłużej, a przez to wyrzeźbić te części ciała, którymi szczególnie przejmują się kobiety! Mają jeszcze tę zaletę, że dzięki szerokiej obręczy, która przytrzymuje twoją kostkę, będziesz mogła poruszać stopą swobodnie bez ryzyka irytujących skurczy, które często zdarzają się podczas dłuższych sesji.

Cena: 100 PLN

Twoja przyjaciółka tak bardzo ucieszy się z tego prezentu, że będzie miała wobec ciebie dozgonny dług wdzięczności, zwłaszcza, kiedy zobaczy, jakie fantastyczne rezultaty osiągnie z tymi krótkimi płetwami! W międzyczasie możesz uzupełnić swój prezent dodając do niego te lustrzane okulary do pływania, które przylegają dokładnie do twarzy, nie ważne jaki ma kształt, dzięki dwóm dającym się regulować paskom. Ponadto, są wyposażone w funkcję antymgielną, więc ich szerokie pole widzenia pozostaje zawsze przejrzyste. To idealny wybór nawet dla początkujących.

Doskonale nadają się nie tylko na basen, ale też na pierwszą wyprawę na plażę, są więc prezentem, który z pewnością będzie używany. Zostały wykonane z poliwęglanu i silikonu, tak że są bardzo odporne, ale też bardzo lekkie. Opłucz je tylko wodą po użyciu, a pozostaną na zawsze jak nowe.

Cena: 170 PLN

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *