Pomysły na prezenty dla miłośników gimnastyki wodnej

To rodzaj sportu często kojarzony wyłącznie z kobietami, ale w rzeczywistości odpowiedni dla wszystkich, w każdym wieku. Taka właśnie jest gimnastyka wodna.

Jest wskazana dla tych, którzy muszą schudnąć, ale także dla kobiet w ciąży. Działa relaksująco, ale jednocześnie niesamowicie pomaga wyrzeźbić nogi i pośladki, a także stanowi panaceum na ból.

W skrócie: prawdziwa bomba korzyści! Więc na co czekasz? Wybierz jeden z prezentów związanych z gimnastyką wodną, dla siebie lub dla swojego przyjaciela: i zapoznaj się ze ścieżką wellness!

1. Pływający materac wodoszczelny.

Ten prezent jest bardzo odpowiedni dla przyjaciela lub dla Ciebie, jeśli któreś z was ma basen w domu. W ten sposób możesz się zrelaksować i wspólnie ćwiczyć, ponieważ sam rozumiesz: w jedności  siła! Razem zawsze osiągniecie doskonałe wyniki, motywując siebie nawzajem i osiągając sukces (oraz  zgrabne  pośladki!) Materac czeka na Ciebie!

Jest to materac odpowiedni do wzmocnienia mięśni, oczywiście dzięki niestabilności wody. Poprawisz nie tylko mięśnie, ale także koordynację i kontrolę nad ciałem w sytuacji, do której normalnie nie jesteś przyzwyczajony: czyli  w wodzie. Korzyści płynące z ćwiczeń w wodzie są zwielokrotnione w porównaniu do tego, gdybyście wykonali te same ćwiczenia na „twardej” powierzchni.

Doskonały pomysł na pobudzający prezent!

CENA: 239 EURO (1023 PLN)

2. Wodoodporny odtwarzacz mp3.

Idealny dla tych, którzy kochają aerobik w wodzie, ale także dla tych, którzy chcą odpocząć na basenie lub nad morzem.

Ten odtwarzacz charakteryzuje całkowita wodoodporność: możesz dodać trochę dodatkowej zabawy miłośnikom wody! Pływaj i słuchaj muzyki w tym samym czasie: co za idealny zestaw!

Jest wodoodporny do 2 metrów i ma pojemność 2 GB. Głośność jest regulowana ręcznie i ma kilka rodzajów słuchawek, więc szczęśliwiec, który go dostanie w prezencie, może wybrać odpowiedni dla siebie rozmiar.

CENA: 29,90 EUR (128 PLN)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *