Siatkówka, która jest pasją! Pomysły na prezent dla wszystkich fanów!

Bardzo popularnym sportem, szczególnie wśród kobiet, ale  takim w którym sukcesy odnoszą też mężczyźni, jest siatkówka.

Podobnie jak piłka nożna, koszykówka i inne dyscypliny sportowe, które wymagają użycia piłki, to sporty bardzo popularne od najmłodszych lat.  Pomagają rozwijać ducha pracy zespołowej, koncentrację, trening fizyczny i koordynację.

Jeśli masz przyjaciela lubiącego siatkówkę, poniżej znajdziesz kilka pomysłów na prezent, które go zaskoczą .

1. Koszulka do siatkówki. Nie trzeba dodawać, że odzieży dla sportowca nigdy za mało. Topy, t-shirty, szorty, skarpetki: jeśli często trenujesz, pomiędzy praniem i suszeniem, odzieży nigdy nie wystarcza.  Spójrzmy też prawdzie w oczy – czy są tacy,  którzy nie lubią dostawać ubrań związanych z ich ulubionym sportem?

W tym przypadku mówimy o specjalistycznej, lekkiej i wygodnej tkaninie. Pozostaje sucha pomimo pocenia się  podczas treningu lub gry, ale ma także tę zaletę, że szybko schnie po praniu.

W częściach, w których zwykle pocisz się bardziej – pod pachami, z tyłu – znajdują się wkładki, które pomagają pocić się, aby uniknąć gry podczas której jesteś przesiąknięty potem!

Możesz wybrać wersję męską lub żeńską.

CENA: 14,90 EURO (64 PLN)

2. Rękawy do gry w siatkówkę.

 Kolejnym akcesorium nie zawsze używanym przez siatkarzy, ale bardzo przydatnym szczególnie podczas  treningu, są rękawki. Są świetnym sprzymierzeńcem pomagającym  poprawić chwytanie  piłki, poprawić wydajność i łatwiej kontrolować kierunek lotu piłki.

Świetne, aby zmniejszyć wpływ gry w siatkówkę na ramiona, ale także, aby uniknąć irytujących otarć na ziemi, gdy zamierzasz pochwycić  piłkę, która wydaje się prawie niemożliwe do uchwycenia!

Mogą być również  używane do rozgrzewania mięśni. Są doskonałe dopasowane, ponieważ są elastyczne i wstępnie uformowane. Można je znaleźć w wielu kolorach, od czarnych, poważniejszych, po super kolorowe (fuksja, żółty, jasnoniebieski itp.). Doskonały pomysł na prezent dla siatkarza!

CENA: 11,90 EURO (51 PLN)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *